Hallitus


Hallitus

Puheenjohtaja
Anne-Maria Puhilas
Karhuntie 74
91500 Muhos
puh. 050 462 2642
puheenjohtaja@siperiankissat.net

Varapuheenjohtaja
Marjo Lamsijärvi
Kiviharjuntie 3 b 9
94500 Lautiosaari
varapuheenjohtaja@siperiankissat.net

Sihteeri
Seija Suonuuti
Kannistontie 45 A
01700 Vantaa
puh. 050 522 3578
sihteeri@siperiankissat.net

Jäsenet
Satu Luotola
Aleksanterinkatu 33 A 12
15140 LAHTI
satu.luotola@gmail.com

Tuija Raukola

 

Varajäsenet
Liisa Rysä
liisa.rysa@elisanet.fi

Stina-Marie Wallius
stina-marie@villan.fi


Toimihenkilöt

Rahastonhoitaja
Anne-Maria Puhilas
rahastonhoitaja@siperiankissat.net

Jäsenrekisterinhoitaja
Satu Luotola
jasenet@siperiankissat.net

Siperiankissa-lehden toimitus
Seija Suonuuti
toimitus@siperiankissat.net

Yhdistyksen kotisivut
Webmaster
webmaster@siperiankissat.net

Kotisivujen graafinen suunnittelu ja toteutus
Annukka Palmén
vaisanen.annukka@gmail.com

Pentuvälitys ja yleinen info
info@siperiankissat.net

Logotuotteiden myynti
Liisa Rysä
logotuotteet@siperiankissat.net

Palkinnot
Tuija Raukola
palkinnot@siperiankissat.net

Kasvatus, terveys
Stina-Marie Wallius
puh. 050 468 0812
kasvatus@siperiankissat.net

HCM-tietokanta ja korvaukset
tietokanta@siperiankissat.net

Rotutyöryhmä
Stina-Marie Wallius, Merja Tolonen
roturyhma@siperiankissat.net



Comments are closed